Türk Traktör, Yenilikçi Ürünleriyle Komatek 2024’te Hayatınızı Kolaylaştırıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TürkTraktör’ün 70. Yılında Gurur Veren Başarılar

TürkTraktör'ün 70. Yılında Gurur Veren Başarılar

TürkTraktör Şirket Lideri Matthieu Séjourné, kuruluşunun 70. yılını kutlayan TürkTraktör’ün iş makineleri alanında da önemli başarılara imza attığını belirtti. Séjourné, ‘Türkiye’nin tarım mekanizasyonundaki lideri olarak 1954 yılından bu yana bu topraklar için değer yaratıyoruz. 17 yıldır kesintisiz pazar ve ihracat lideri olarak üretimde 1.111.111’inci traktör ve 600 bininci motor gibi önemli seviyeleri çok yakın zamanda aştık. Tarımdaki köklü geçmişimiz ve tecrübemiz, iş makinelerinde attığımız başarılı adımlara da rehberlik ediyor. 10. yılı geride bıraktığımız iş makineleri alanında yerli üretime geçmemizle birlikte sektörde güçlü bir yer edindik ve kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz’ dedi.

İş Makineleri Alanında Yenilikçi Çözümler ve Yatırımlar

İş Makineleri Alanında Yenilikçi Çözümler ve Yatırımlar

TürkTraktör İş Makineleri İş Lideri Boğaç Ertekin, sektörün en önemli organizasyonlarından biri olan KOMATEK 2024’te New Holland ve CASE iş makineleriyle yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. Ertekin, ’10 yıl önce faaliyete başladığımız iş makinelerinde, ortağımız CNH’in dünya klasında üretim yapan fabrikalarından ithal ettiğimiz iş makinelerimizin yanı sıra TürkTraktör’ün uzun yıllara dayanan üretim tecrübesi ışığında 2020 yılından bu yana yerli kazıcı yükleyici ürünlerimizi müşterilerimize sunuyoruz. Üç yıl gibi kısa bir sürenin sonunda 1000. kazıcı yükleyici yerli iş makinemizi banttan indirmenin gururunu geçen sene yaşadık. 10 yıl önce başlayan yolculuğumuz, bugün geldiğimiz noktada pazarda önemli bir paya ulaştı. TürkTraktör bünyesinde çevik dönüşen ilk iş birimi olarak, uçtan uca değer yaratmaya odaklanarak müşterilerimizi işimizin merkezi haline getirdik. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt verebilir pozisyona gelerek performansımızda artış kaydettik ve bu doğrultuda müşterilerimizi dinleyerek kendimizi geliştirmeyi sürdürüyoruz’ dedi.

Türk Traktör, Yenilikçi Ürünleriyle Komatek 2024'te Hayatınızı Kolaylaştırıyor

Ortaya koydukları ilerleme ve yatırımların iş makineleri sektörüne olan inançlarının en önemli göstergesi olduğunu vurgulayan Ertekin, ‘Türkiye’de iş makineleri alanında müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına göre ürün ve hizmet sunabilme kabiliyetine sahibiz. Pazardaki çeşitli ürün ve taleplerin yüzde 90’ından fazlasına cevap verebileceğimiz farklı modellerimiz bulunuyor. KOMATEK 2024’te New Holland B115D Kazıcı Yükleyici, New Holland L334 Nokta Dönüşlü Mini Yükleyici, New Holland E17D Mini Ekskavatör, CASE 695SV Kazıcı Yükleyici, CASE CX750D Paletli Ekskavatör, CASE CX220D Paletli Ekskavatör, CASE 321F Kompakt Lastikli Yükleyici, CASE 1121G Lastikli Yükleyici, CASE 856C Greyder, CASE CX60C Mini Ekskavatör ve CASE SV280B Nokta Dönüşlü Mini Yükleyici gibi geniş ürün gamımızı her ürün segmentinde temsil eden iş makinesi modellerimizi müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz’ dedi.

Yaygın bayi ve servis ağı ile sektörde önemli bir yer edindiklerini ifade eden Ertekin, ‘TürkTraktör’ün Türkiye geneline yayılan geniş bir bayi ve servis ağı bulunuyor. İş makineleri birimi olarak tarım bayilerinin gücünü de arkamıza alarak satış, servis ve yedek parça konusunda etki alanımızı genişletiyoruz. New Holland markamızla 27 bayi ve 105 servis noktamızdan, CASE markamızla ise üç adet 3S, sekiz adet de 2S bayimizin yanı sıra TürkTraktör’ün doğrudan müşteriye ulaşan satış ve satış sonrası noktaları üzerinden en aktif şekilde müşterilerimize ulaşıyoruz. Doğrudan satış ve satış sonrası hizmetlerimizi yürüttüğümüz İzmir ve Ankara’daki iş makineleri tesislerimizin arasına yakın zamanda yeni bir bölgedeki tesisimizi de ekleyeceğiz. Bununla birlikte müşteri odaklı yaklaşımımız neticesinde, aldığımız geri bildirimlerle hizmetlerimizi geliştiriyoruz. İş makineleri için ayrı bir öneme sahip olan ikinci el hizmetlerimizi de geliştirmeye devam ediyoruz’ dedi.

Gelecek dönemdeki hedeflerine değinen Ertekin, ‘Yerli üretime geçmemizle birlikte kamu kuruluşlarıyla olan temasımız arttı. Büyükşehir belediyeleri başta olmak üzere pek çok kuruluşun altyapı ve geri dönüşüm çalışmalarında ürünlerimizi tercih etme oranları yükselmeye başladı. Önümüzdeki dönemde üretimi güçlendirirken, yapacağımız teknolojik ve bölgesel yatırımlarla müşteri memnuniyetini iyileştirmeye devam edeceğiz.’ dedi.

Türk Traktör, Yenilikçi Ürünleriyle Komatek 2024’te Hayatınızı Kolaylaştırıyor

Bültene Abone Olun

Lojistik sektör haberlerine ilk önce ulaşmak için bültenimize abone olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

intralojistik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!