STILL ARSER Yönetim Değişikliği

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İç lojistik sektörünün önde gelen markalarından biri olan STILL ARSER, Mayıs 2024 itibarıyla üst düzey yönetim değişikliğine gitti. KION Group ve Arkas Holding ortaklığıyla faaliyetlerini sürdüren STILL ARSER, Avrupa’da 1’inci, dünyada ise 2’nci sırada yer almaktadır.

Yönetim Değişikliği

2019 yılından bu yana Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevini yürüten Turgut Kırış, Mayıs 2024 itibarıyla Genel Müdür olarak atandı. Önceki Genel Müdür Mustafa Çiper ise Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam edecek. Mustafa Çiper, STILL ARSER’de 2017 yılından bu yana genel müdürlük görevini yürütmekteydi.

Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam eden Mustafa Çiper, “STILL ARSER olarak Türkiye’de iç lojistik sektörünün önde gelen markası olmaktan gurur duyuyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ve iş birliklerimizle sektördeki konumumuzu güçlendiriyoruz. Gelecekte de büyüme hedeflerimize emin adımlarla ilerlemeyi sürdüreceğiz.” şeklinde açıklamada bulundu.

Yeni Genel Müdür Turgut Kırış

Yeni Genel Müdür Turgut Kırış, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, ardından Uludağ Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı yapmıştır. Kırış, kariyerine 2002 yılında Atlas Copco’da başlamış ve daha sonra Munters ve Konecranes gibi firmalarda çalışmıştır. 2019-2024 yılları arasında STILL ARSER’de Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev almıştır.

STILL ARSER Yönetim Değişikliği

Bültene Abone Olun

Lojistik sektör haberlerine ilk önce ulaşmak için bültenimize abone olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

intralojistik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!