Sena Turizm, 30. Yılını Tourismo Yatırımıyla Kutladı ve Geleceğe Hazırlanıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şirketin Kuruluşu ve Hedefleri

Kurulduğu 1994 yılından bu yana kalite, konfor ve güvenlik bilinci ile Turizm ve Personel Taşımacılığı sektöründe hizmet veren Antalya merkezli Sena Turizm, Mercedes-Benz marka otobüs yatırımları ile daha da büyümeyi hedefliyor. Sena Turizm, kuruluşunun 30. yılını Hastalya Otomotiv’den satın aldığı 5 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 otobüs yatırımıyla taçlandırdı.

Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Ünver’in Açıklamaları

Sena Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Ünver konu hakkında, “Bu yıl 30. yılımızı kutlamanın büyük gururu içindeyiz. Başarı hikayemizin temelinde ‘hizmet odaklı’ gelişime verdiğimiz önem yer alıyor. Bu doğrultuda tüm paydaşlarımızla birlikte müşteri memnuniyeti için gelişen teknoloji ve çevreye duyarlı iş anlayışımız ile çalışmaya devam ediyoruz. Yeni araç yatırımlarımızda da özellikle yolcularımıza en kaliteli ve konforlu yolculuğu sunabileceğimiz son teknoloji ve doğa dostu araçları tercih ediyoruz. Teslim aldığımız Tourismo 15’lerle 30. yılımızda da seyahat deneyimini daha da ileriye taşıyacak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya devam edeceğiz. Başarılı iş ortaklığımız için Mercedes-Benz Türk’e ve Hastalya Otomotiv’e teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Hastalya Otomotiv’in Katkıları

Hastalya Otomotiv Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İrfan Tüzün, “Sena Turizm’in 30. yılına Mercedes-Benz Tourismo 15 otobüslerimizle katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu ortaklığımızın karşılıklı güven ve memnuniyet çerçevesinde uzun yıllar devam etmesini diliyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sektördeki iş ortaklarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Yeni araçlarımızın Sena Turizm’e hayırlı olmasını temenni ediyor ve nice 30 yıllar diliyorum” dedi.

Mercedes-Benz Türk’ün Görüşleri

Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Osman Nuri Aksoy, “Sena Turizm’in 30. yılında satın aldığı 5 adet Mercedes-Benz Tourismo otobüsümüzün bundan sonraki başarılı yolculuğuna katkı sağlayacağına ve müşterilerine en üst düzeyde konfor sunacağına yürekten inanıyoruz. Bu iş birliğinin karşılıklı güven içinde daha uzun yıllar en verimli şekilde devam etmesini diliyoruz” dedi.

Burak Batumlu’nun Açıklamaları

Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu, “Mercedes-Benz Türk olarak, Sena Turizm’in 30. yılını canı gönülden kutluyor ve başarılarla dolu nice 30 yıllar diliyoruz. Değerli geri bildirimleri, talep ve beklentileri bizleri her zaman ileriye taşımış ve bu geri bildirimler kendileri gibi bizlerin de güçlenerek büyümemizi sağlamıştır. Uzun yıllara dayalı bu birlikteliğin önemli yapı taşlarından biri olan bayimiz Hastalya Otomotiv’e ve özellikle kusursuz ürün ve hizmet sunma konusundaki çabalarımıza güvenen Sena Turizm’e teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

Sena Turizm, 30. Yılını Tourismo Yatırımıyla Kutladı ve Geleceğe Hazırlanıyor

Bültene Abone Olun

Lojistik sektör haberlerine ilk önce ulaşmak için bültenimize abone olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

intralojistik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!