SCSLOG Lojistik, Çevre Duyarlılığı İçin Schmitz Cargobull’u Tercih Etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çevre Dostu Lojistik Çözümleri

Çevre Dostu Lojistik Çözümleri

EcoVarios üzerinde bulunan otomatik lastik basınç dolum sistemi sayesinde yakıt tüketimi ve karbon salınımı azaltılırken, aynı zamanda sürüş güvenliği ve lastik ömrü artırılıyor. Araç, gemi yüklemeleri için özel geliştirilmiş arka tamponu, Türkiye’de ilk olan ADR uyumlu iç LED aydınlatması ve arka tabandan toplam 90 cm genişleme gibi dikkat çekici özelliklere sahip.

Özel Teslimat Töreni

Özel Teslimat Töreni

Schmitz Cargobull Sakarya üretim hattında gerçekleşen teslimat töreninde, Schmitz Cargobull Türkiye CEO’su M. Kerem TAŞ plaketi SCSLOG Lojistik firma sahibi Ahmet Çetinkaya’ya teslim etti. Ahmet Çetinkaya törende yaptığı açıklamada, “SCSLOG Lojistik olarak çevreyi koruyan ve geleceği düşünen lojistik operasyonları geliştirmeyi ilke edinmiş bulunmaktayız. Her geçen gün artan küresel ısınmanın etkileri karşısında hem birey olarak hem de lojistik sektörü paydaşları olarak bizlere önemli görevler düşüyor. Teslim aldığımız bu yenilikçi ürün ve gelecekte teslim alacağımız diğer çevreci ürünler ile bu misyonumuzu yerine getirmeyi planlıyoruz.” dedi.

SCSLOG Lojistik, Çevre Duyarlılığı İçin Schmitz Cargobull'u Tercih Etti

Operasyonel Güç

Operasyonel Güç

SCSLOG Lojistik, İstanbul ve İtalya’nın farklı bölgelerindeki depoları arasında 24 adetlik tenteli treyler filosu ile 2017 yılından bu yana parsiyel taşımacılık yapmaktadır. Operasyonlarına hem Ro-Ro hem de karayolu üzerinden devam etmektedir.

SCSLOG Lojistik, Çevre Duyarlılığı İçin Schmitz Cargobull’u Tercih Etti

Bültene Abone Olun

Lojistik sektör haberlerine ilk önce ulaşmak için bültenimize abone olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

intralojistik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!