Olimpiyat Yolunda Milli Sporcularımız IVECO BUS Güvencesinde

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

IVECO BUS ve TMOK İş Birliğinin Resmiyet Kazanması

IVECO BUS ve TMOK İş Birliğinin Resmiyet Kazanması

IVECO BUS ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK), 31 Mayıs 2024 tarihinde İstanbul’daki Olimpiyat Evi’nde düzenlenen törenle iş birliklerini resmileştirdi. Ulusal ve sektör basınının yoğun ilgi gösterdiği imza törenine, TMOK Başkanı Prof. Dr. Uğur Erdener, IVECO BUS Asya Ticari Operasyonlar Başkanı Marco Franza ve Türkiye-Kafkasya-Orta Asya Ticari Operasyonlar Direktörü Ahmet Örs katıldı.

Olimpiyat Yolunda Milli Sporcularımız IVECO BUS Güvencesinde

İş Birliğinin Önemi ve Geleceğe Yönelik Beklentiler

İş Birliğinin Önemi ve Geleceğe Yönelik Beklentiler

SPORCULARA YARIŞLARDA EN İYİYİ DİLİYORUZ

Anlaşma ile ilgili görüşlerini paylaşan IVECO BUS Asya Ticari Operasyonlar Başkanı Marco Franza, “Türkiye Olimpiyat Komitesi’ni desteklemekten büyük gurur duyuyoruz. Sürdürülebilir ve toplumlara faydalı, kapsayıcı bir toplu taşıma konusunda öncülük yapan bir marka olarak, rekabetin yoğun olduğu müsabakalarda Türk Takımı’na eşlik etmeyi dört gözle bekliyoruz ve tüm sporculara adil ve keyifli bir mücadele diliyoruz.” dedi.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Prof. Dr. Uğur Erdener de yapılan anlaşmanın önemine dikkat çekerek şu ifadeleri kullandı: “Taşımacılık sektörünün öncülerinden IVECO BUS ile imzaladığımız ‘Karayolu Ulaşım Resmi Destekçisi’ anlaşmasını çok önemsiyoruz. İlk etapta önümüzdeki iki yıl boyunca, sporcularımızın karayolu ulaşım ihtiyaçlarını IVECO BUS karşılayacak. Bu anlaşma sadece milli takımlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için değil, aynı zamanda Türk sporunun geleceği için yapılan değerli bir yatırım. IVECO BUS, özellikle karbon salınımına karşı geliştirdiği yeni teknolojiler ve sürdürülebilirlik konusundaki duyarlılığı ile takdir ettiğimiz bir marka. IVECO BUS’a Türkiye Takımı’na verdiği bu destek için bir kez daha teşekkür ediyorum. Türkiye Cumhuriyeti olarak ilk kez Olimpiyat Oyunları’na 1924’te Paris’te katılmamızın üzerinden tam 100 yıl geçti. 100 yıl sonra yine Paris’te düzenlenecek 2024 Olimpiyatları’nda, daha büyük hedeflerle yarışacak milli takımımıza başarılar getirmesi hepimizin ortak dileğidir. Bu iş birliğinin uzun soluklu olacağına inanıyorum ve IVECO BUS’a ailemize hoş geldiniz diyorum.”

SPORCULARIMIZIN İHTİYAÇLARINA ÖZEL TASARLANDI

Basın toplantısında söz alan IVECO BUS Ticari Operasyonlar Direktörü Ahmet Örs, Türk sporu ve sporcusuna verdikleri önemin altını çizdi. Örs, “Bugün burada sadece bir karayolu ulaşım resmi destekçisi olmamız adına bir imza atmıyoruz. Biz IVECO BUS olarak ülkemizde gerçekleştirmek istediğimiz ve toplumumuza fayda sağlayacak birçok proje için de aynı zamanda düğmeye basıyoruz.” dedi.

Olimpiyat Oyunları için tahsis edilecek olan EVADYS, 29-31 tarihleri arasında Busworld Türkiye 2024 standında da sergilendi. Türk takımını taşıyacak olan EVADYS, Cursor 9 EURO VI-e 400 hp (294 kW) motorla donatılmış, 53 koltuklu, 12 metre uzunluğunda bir otobüs. Sporculara konfor ve güvenli seyahat koşullarını sağlamak için araç, tam klima, USB girişleri, 2 buzdolabı, ek bir bağımsız ısıtıcı ve bagaj için 9,9m3 saklama alanı gibi olanaklarla donatıldı.

Çok amaçlı görevlere uygun olan EVADYS; servis otobüsü, özel gezi otobüsü, tarifeli hat otobüsü gibi zorlu trafik ve iklim koşullarına uygun çözümler sunan bir araç. EVADYS, her türlü yol koşulları için maksimum performans ve güvenlik sağladığı gibi, yolcular için de maksimum konfor vaat ediyor.

Olimpiyat Yolunda Milli Sporcularımız IVECO BUS Güvencesinde

Bültene Abone Olun

Lojistik sektör haberlerine ilk önce ulaşmak için bültenimize abone olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

intralojistik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!