Mercedes’in Sağlık Bakım Tırı, Kamyon Sürücüleri İçin Tekrar Yollarda

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Projenin Amacı ve Kapsamı

Mercedes-Benz Türk’ün Türkiye genelinde kamyon şoförlerine sağlık ve bakım hizmeti sunma amacıyla başlattığı Sağlık Bakım Tırı Projesi, üçüncü yılına yeni rotasıyla girdi. Bugüne kadar 7000 kamyon şoförüne hizmet veren tır, bu yıl Düzce, Mersin, Ankara, İzmir, Antalya gibi şehirlerin de dahil olduğu 13 noktada hizmet verecek. Ayrıca, Sarp, Habur ve Kapıkule Sınır Kapıları’nda da şoförlerle buluşacak.

Özel Çekici ve Ekip Kadrosu

Sağlık Bakım Tırını, dünyada yalnızca 400 adet üretilen ve Türkiye’de sadece 15 adet kullanıma sunulan Mercedes-Benz Actros L Edition 3 çekiyor. Tırda, 1 iç hastalıkları uzmanı, 1 fizyoterapist, 2 berber ve 1 psikolog hizmet veriyor.

Başarı ve Gelecek Hedefleri

Başarı ve Gelecek Hedefleri

Etkinlikte konuşma yapan Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, “Mercedes-Benz Türk olarak, Türkiye ağır ticari araç endüstrisinin öncülüğünü üstleniyoruz. Yenilikçi, vizyoner yaklaşımımız, üst düzey kalite, konfor ve güvenlik anlayışımızın yanı sıra, insanı merkezine alan faaliyetlerimizle de dikkat çekiyoruz. Bu projeyi hayata geçirerek, şoförlerimizin ve doktorlarımızın önemli katkılarıyla büyük bir başarı sağladık. Tırımızın 3. sezonu hayırlı olsun” dedi.

Tırın yola çıkış etkinliğinde konuşan Mercedes-Benz Türk Kamyon & Otobüs Pazarlama İletişimi ve Müşteri Yönetimi Grup Müdürü Serra Yeşilyurt ise, “Bugün endüstrimize fayda yaratma ekseninde hayata geçirdiğimiz projelerimizden biri olan Sağlık Bakım Tırımızın yeni turunu başlatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kamyon şoförlerimize üst düzey güvenlik ve konfora sahip araç sunmanın yanında, onların sağlıklarını ve genel iyilik durumlarını da önemsiyoruz. 2022 yılında başlattığımız bu projeyle Türkiye’nin 7 bölgesini dolaşarak onlara sağlık ve bakım hizmeti ulaştırdık. Hem şoförlerimizden aldığımız olumlu geri bildirimler hem de Kristal Elma ve Felis ödüllerinde toplam 13 ödül kazanmamız, tüm ekibimiz için büyük bir motivasyon kaynağı oldu. Bu yıl da tırımızın yoğun ilgi göreceğine inanıyoruz. Yeni sezon hayırlı olsun” dedi.

Mercedes’in Sağlık Bakım Tırı, Kamyon Sürücüleri İçin Tekrar Yollarda

Bültene Abone Olun

Lojistik sektör haberlerine ilk önce ulaşmak için bültenimize abone olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

intralojistik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!