LİKİTDER Yönetim Kurulu Değişikliği

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren ve dökme, likit ürünleri kara yolu tankeri ve/veya tank konteyner ile taşıma hizmeti sunan şirketleri bir araya getiren LİKİTDER, yeni yönetim kurulu üyelerini belirleyerek 25 Nisan 2024 tarihinde ilk Genel Kurulunu gerçekleştirdi.

Yeni Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri

Yapılan Genel Kurul sonucunda LİKİTDER’in yeni yönetim kurulu asil üyeleri şu şekilde belirlendi: Yusuf Tetik (Başkan), Ekin Tırman, Ayşe Ünal, Zafer Aşık, Muhammet Çil, Banu Arslan ve Reyhan Ekşi. Denetim kurulu asil üyeleri ise; Metin Kaya, Ömer Dede, Ersin Altınel oldu.

Gelecek Hedefler ve Çalışmalar

Gelecek Hedefler ve Çalışmalar

Toplantıda, derneğin amaçları ve kuruluşundan bugüne kadar gerçekleştirdiği faaliyetlerin sunumunun ardından, kısa ve orta vadeli hedeflere odaklanılacağı vurgulandı. Yeni yönetim kurulu, sektörel gelişime katkıda bulunarak iş birlikleri, eğitim çalışmaları ve çevre koruma projeleri gibi konularda aktif rol almayı planlıyor.

Vizyon ve Çalışma Planı

Vizyon ve Çalışma Planı

LİKİTDER Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Tetik, derneğin vizyonunu sürdürülebilirlik, çevre koruma ve ekolojik denge üzerine şekillendirdiklerini belirterek, sektöre yönelik çalıştaylar düzenleyeceklerini ve paydaşlarla iş birliği projeleri geliştireceklerini açıkladı. Ayrıca, üye sayısını arttırma hedefiyle stratejik planlamalar yaptıklarını ifade etti.

LİKİTDER Yönetim Kurulu Değişikliği

Bültene Abone Olun

Lojistik sektör haberlerine ilk önce ulaşmak için bültenimize abone olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

intralojistik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!