Kayseri Belediyesi İçin Özel Volvo FM Teslimatı: Volvo Trucks’tan Yeni Bir Başarı Hikayesi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Volvo Trucks, Kamu ve Özel Sektörün Tercihi Olmaya Devam Ediyor

Yüksek performans ve verimlilik sunan ürünleriyle dikkat çeken Volvo Trucks, teslimatlarına kesintisiz devam ediyor. Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ), Volvo FM460 4X2 kamyon teslim alarak Kayseri’deki hizmet gücünü artırdı.

Su Baskınlarını Önlemek İçin Özelleştirildi

Güneri Makina tarafından kombine kanal açma aracı olarak özelleştirilen Volvo FM, Kayseri’de aşırı yağışlardan kaynaklanabilecek su baskınlarını önlemek amacıyla kullanılacak. Bu araç, yağmur suyu ızgaralarının temizliği ve yağmur suyu ile kanalizasyon hatlarının bakımında görev alacak. 200 adet hizmet aracına sahip olan Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, herhangi bir olumsuz duruma karşı Volvo FM’i filosuna ekleyerek hizmet kapasitesini güçlendirdi.

Volvo FM’in Geniş Seçenekleri

Volvo FM, sunduğu geniş seçeneklerle şehir içi, uzun mesafe, liman ve şantiye gibi farklı çalışma ortamlarında her türlü işi başarıyla gerçekleştirebiliyor. Yataklı ve yataksız olmak üzere 6 farklı kabin boyutu, iki, üç veya dört aks, ekstra alçak ve yüksek şasi seçenekleri ile 330 ile 500 HP arasında değişen güçteki farklı yakıt alternatiflerine sahip aktarma sistemleri mevcuttur. Volvo FM, ihtiyaçlara uygun şekilde üretilebilme özelliği sayesinde verimlilik açısından rekabette öne çıkıyor.

Kayseri Belediyesi İçin Özel Volvo FM Teslimatı: Volvo Trucks’tan Yeni Bir Başarı Hikayesi

Bültene Abone Olun

Lojistik sektör haberlerine ilk önce ulaşmak için bültenimize abone olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

intralojistik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!