Kâmil Koç’un Avrupa Yolculuğu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin köklü ve güvenilir markalarından biri olan Kâmil Koç, seyahat sektöründe 98 yıldır kesintisiz hizmet anlayışını benimseyerek müşterilerine kaliteli deneyimler sunmaya devam ediyor. Firmanın Avrupa’daki varlığı da giderek güçleniyor.

Kırcaali’ye Yeni Ulaşım Hizmeti

Kırcaali'ye Yeni Ulaşım Hizmeti

Kâmil Koç’un 2024 yılına Avrupa seyahat ağına yeni bir durağı eklediği duyuruldu. Bulgaristan’ın Türk nüfusunun yoğun olduğu Kırcaali şehrine yapılan seferler, İzmir-Kırcaali arasında haftanın 7 günü gerçekleştirilmekte olup, seyahatler kendi otobüsleriyle sağlanmaktadır.

Kırcaali seferleri İzmir’den 15 Nisan itibariyle başladı: İzmir kalkışlı seferler, Çanakkale üzerinden geçerek Bulgaristan Hasköy şehrine ve ardından Kırcaali’ye ulaşmaktadır. Ayrıca, firma Sofya seferlerinin sayısını da artırarak hizmet kalitesini daha da yükseltmiştir.

Genel Müdür Çağatay Kepek’ten Açıklama: Kâmil Koç Genel Müdürü Çağatay Kepek, Avrupa’daki seyahat ağlarını genişletme hedeflerine bir adım daha yaklaştıklarını belirterek, “Kırcaali ile başlattığımız yeni seferlerle Avrupa’da hizmet verdiğimiz nokta sayısını 4’e çıkardık. Bu adımın tarihsel, turizm ve ticaret bağlarımızı güçlendireceğine inanıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Kâmil Koç’un Avrupa Yolculuğu

Bültene Abone Olun

Lojistik sektör haberlerine ilk önce ulaşmak için bültenimize abone olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

intralojistik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!