Kahramanlı Uluslararası Nakliyat, TruckStore Güvencesiyle Tekrar Yola Çıkıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahramanlı Uluslararası Nakliyat 30 Adet Mercedes-Benz Çekici ile Filoyu Güçlendirdi

55 yılı aşan tecrübesiyle lojistik, dryport, gümrüklü antrepo ve sigorta alanlarında hizmet veren Kahramanlı Uluslararası Nakliyat, filosuna 30 adet 2019 model Mercedes-Benz 1845 LSnRL çekici ekledi. Araçların teslimatını, zengin araç portföyü ve kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkan Mercedes-Benz Türk’ün 2. El Kamyon alanındaki öncü markası TruckStore gerçekleştirdi.

Kahramanlı Uluslararası Nakliyat, yeni aldığı 2019 model Mercedes-Benz Actros 1845 LSnRL çekicileri uluslararası taşımacılık ve yurt içi konteyner taşımacılığında kullanacak.

Temsilcilerden Açıklamalar

Temsilcilerden Açıklamalar

Kahramanlı Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kahramanlı, gerçekleşen teslimatla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Kahramanlı Uluslararası Nakliyat olarak, 1992 yılından bu yana lojistik sektörünün birçok hizmetini tek çatı altında toplayarak, öncü ve kaliteli hizmeti sunan bir kurum olma misyonuyla ilerliyoruz. TruckStore ile 2009 yılında başlayan iş ortaklığımız da bu misyonumuzun önemli bir parçası olarak bizlere her zaman güven ve memnuniyet sundu. Gelecekte de birlikte büyümeyi ve sektöre değer katmayı sürdüreceğimize inanıyorum. Bu teslimatın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

TruckStore Grup Müdürü Barış Sever de yaptığı açıklamada şunları söyledi: “TruckStore olarak, sunduğumuz zengin araç portföyü, terzi usulü kredilendirme seçeneklerimiz ve gelişmiş servis ağımız sayesinde müşterilerimizin en güvenilir iş ortaklarından biri olmaya devam ediyoruz. Kahramanlı Uluslararası Nakliyat ile de uzun yıllara dayanan bir iş ortaklığımız bulunuyor. Gerçekleştirdiğimiz bu yeni teslimatla iş birliğimizi bir kez daha pekiştirmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Araçların hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

Kahramanlı Uluslararası Nakliyat, TruckStore Güvencesiyle Tekrar Yola Çıkıyor

Bültene Abone Olun

Lojistik sektör haberlerine ilk önce ulaşmak için bültenimize abone olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

intralojistik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!