Eurotürk Lojistik filosuna 20 adet Tırsan ekledi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye-İngiltere arasında müşterilerine taşımacılık hizmeti sunan Eurotürk Lojistik, filosuna 20 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride ekledi.

Eurotürk Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Samet Ali Amet ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek, Tırsan’ın Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine katıldılar.

Eurotürk Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Samet Ali Amet gerçekleştirilen teslimat töreninde yaptığı konuşmada; “Şirketimiz İngiltere’nin Cambridgeshire bölgesinde kurulmuş olup, 2005 yılından beri hizmet vermektedir. Eurotürk Lojistik, İngiltere merkezimiz ile birlikte Türkiye içerisindeki İstanbul, Bursa ve İzmir olmak üzere 3 farklı lokasyonda hizmet vermekte olup Birleşik Krallık ile özdeşleşmiş bir markadır. Lojistik faaliyetleri açısından ise, şirketimizin inovasyon ve teknoloji anlamında yaptığı atılımlar bizleri rakiplerimize göre daha başarılı bir yere taşımıştır. Tırsan ile yollarımız uzun yıllar önce kesişti, filomuzda bulunan 70 adet Tırsan aracından çok memnunuz. Gerek araçların kalitesi gerek sağlamlığı filomuzu her zaman güçlendiriyor. Türkiye-İngiltere arasında gerçekleştirdiğimiz ithalat ve ihracat operasyonlarımızda Tırsan araçları ile hem zamandan hem de maliyetten tasarruf ediyoruz” dedi.

Amet, sözlerine şu şekilde devam etti; “Son alımını yapmış olduğumuz Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride araçların da bulunan çift seviyeli süspansiyon sistemi sayesinde filomuzdaki farklı lastik ve beşinci teker yüksekliklerine sahip çekicilerle kullanabiliyoruz, operasyonel verimliliğimizi en üst seviyeye taşıyoruz.  Ayrıca treylerlerin sahip olduğu K-Fix yük güvenlik sistemi ve Code XL yük emniyet sertifikası sayesinde, operasyonlarımızı kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Böylece maksimum operasyonel verimlilik sağlıyor, yurt içi ve yurt dışındaki iş ortaklarımıza hızlı ve kaliteli hizmet sunabiliyoruz. Daha önce de belirttiğim gibi Tırsan ile uzun soluklu bir iş ortaklığımız var, bunun yıllar içinde daha da artarak devam edeceğine inanıyoruz” açıklamalarında bulundu.

Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek de teslimat töreninde bir konuşma yaparak, “Ödüllü Ar-Ge merkezimizde geliştirdiğimiz Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride araçlarımız, her türlü çekici modeli ile uyumludur. Bu sayede müşterilerimiz operasyonlarında daha esnek ve daha hızlı hareket edebilecektir. Tercihini Tırsan güvenilirliğinden yana kullanan Eurotürk Lojistik, filosuna eklediği 20 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treylerler ile rekabet gücünü daha da artıracaktır” ifadelerini kullandı.

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride Özellikleri

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride araçlar, çift süspansiyon sistemi ve ayarlanabilir beşinci teker yüksekliği ile donatılmıştır. Bu özellikleri sayesinde, hem midilli hem de yarı midilli çekicilerle uyumlu olup, çekici ayırt etmeksizin kullanılabilirler.

Ayrıca, Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treylerler, yükün güvenli taşınması için geliştirilmiş bir dizi özelliğe sahiptir. K-Fix yük güvenlik sistemi sayesinde televre üzerinde 236 farklı noktadan bağlantı yapılabilir ve Code XL yük emniyet sertifikasına sahiptirler. Ayrıca, şasi ve çelik aksamlar çinko-fosfat tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplanmıştır.

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde 5 farklı iç net opsiyonu sunar ve hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı sağlar. Yan kayar perde ve kayar çatı özellikleri, müşterilere maksimum verimlilik sağlar. Ayrıca, 7,2 ton forklift aks yüküne dayanıklı tabanı, rampa yüklemelerinde maksimum taban dayanımı sağlar.

Son olarak, Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, Gümrük Mevzuatı kurallarına tam uyum sağlayarak uluslararası yük taşımacılığı yapan müşteriler için ideal bir çözümdür.

Eurotürk Lojistik filosuna 20 adet Tırsan ekledi

Bültene Abone Olun

Lojistik sektör haberlerine ilk önce ulaşmak için bültenimize abone olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

intralojistik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!