Esenyurt’ta Lojistik Zirvesi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zirvede sektör ile ilgili konular ele alınırken Esenyurt özelinde lojistik alanındaki değerlendirmeler de önemli yer tuttu. Zirve programına; İlçe Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Esenyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. Ahmet Özer, İstanbul Esenyurt Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Orhan Özyurt, İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Dinçer Atlı, İBB Lojistik Yönetimi ve Terminaller Müdürlüğü (LOTEM) Müdür Yardımcısı Serdar İbrahimoğlu ve çok sayıda konuk katıldı.

Kaymakam Çobanoğlu’nun Değerlendirmesi

Zirvede konuşan Esenyurt Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, genç nüfusun sanayide istihdam açısından önemli bir potansiyele sahip olduğunu belirterek, Esenyurt’un bu potansiyeli değerlendirmesi gerektiğini vurguladı.

Belediye Başkanı Özer’in Görüşleri

Belediye Başkanı Prof. Dr. Ahmet Özer, Esenyurt’un lojistiğin başkenti olabileceğini ifade ederek, üretim gücü ve ihracat potansiyeli olan ilçenin lojistik alanında daha da gelişebileceğini söyledi.

Üniversite Heyet Başkanı Özyurt’un İfadeleleri

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Orhan Özyurt, yeni anlayış ve yönetimle başarılı işlere imza atacaklarına inandığını belirtti.

Dekan Atlı’nın Analizi

İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Dinçer Atlı, lojistiğin Türkiye’deki önemine vurgu yaparak, sektörün istihdam ve ticaret açısından kritik bir rol oynadığını ifade etti.

Esenyurt’ta Lojistik Zirvesi

Bültene Abone Olun

Lojistik sektör haberlerine ilk önce ulaşmak için bültenimize abone olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

intralojistik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!