Element Lojistik, Filosuna 15 Yeni Tırsan Tenteli Aracı Ekledi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Teslimat Töreni ve Katılımcılar

Element Logistics Genel Merkezinde gerçekleştirilen teslimat törenine, Element Logistics CEO’su Bilge Güzelocak, Karayolu Ülke Müdürü Yağız Hepsarıgül, Filo Müdürü Serdar Akol ve Tırsan Treyler Satış Temsilcisi Can Acar katılım gösterdi.

Element Logistics CEO’su Bilge Güzelocak’ın Konuşması

Element Logistics CEO’su Bilge Güzelocak, törende yaptığı konuşmada; Firmamızın iş hacmi %80’i parsiyel taşımacılıktır ve komple yüklemeler için de hizmet sağlanmaktadır. Ağırlıklı olarak taşınan yük cinsleri ise otomotiv yedek parça, ambalaj malzemesi, tekstil, ham madde ve yanıcı ürün gruplarıdır. 2002 yılından bu yana müşterilerimize İzmir Merkez ofisten hizmet veriyoruz. dedi. Güzelocak, Tırsan araçları sayesinde farklı tip ürünlerin taşımacılığını profesyonel ve güvenli bir şekilde yapabiliyor, böylece müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini sürekli artırıyoruz. şeklinde sözlerine devam etti.

Element Logistics’in Lojistik Hedefleri

Güzelocak, Firmamızın değişmez hedefi, müşterilerimizin lojistik ihtiyaçlarını eksiksiz koordine ederek tedarik zincirlerindeki çözüm ortağı olmak ve küresel ölçekte rekabet güçlerini artırmaktır. Bundan dolayı araç yatırımlarında ilk tercihimiz Tırsan olmuştur. Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride araçları, operasyonlarımızın esnekliğini destekler şekilde tasarlanmış ve en kaliteli şekilde üretilmiştir. Araçlar, yük güvenliğini tam sağlıyor ve yükleme/bağlama sırasında esneklik sunuyor. Böylece operasyonlarımızda maksimum verimlilik sağlıyoruz, yurt içi ve yurt dışındaki iş ortaklarımıza hızlı ve kaliteli hizmet sunuyoruz. dedi. Ayrıca, Yük Emniyet Sertifikasına sahip araç, üst yapısıyla da yükün güvenliğini garanti altına alıyoruz. Mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde; 5 farklı iç net opsiyonu, hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı ile tüm operasyonlarımızda zamandan tasarruf ediyoruz. Tırsan Treyler’in firmamıza sağladığı kaliteli ve hızlı satış sonrası hizmetlerden de çok memnunuz. açıklamalarında bulundu.

Tırsan Treyler Satış Temsilcisi Can Acar’ın Konuşması

Tırsan Treyler Satış Temsilcisi Can Acar da teslimat töreninde yaptığı konuşmada, Güvenilir lider Tırsan, kendi teknolojisini üreten, geliştirdiği ürün ve hizmet çözümleri ile müşteri ihtiyaçlarına ve sektöre her daim yön vermektedir. Element Logistics’e teslimatını gerçekleştirdiğimiz Tırsan Perdeli Multi Ride araçları, çift süspansiyon sistemi ile ayarlanabilir beşinci teker yüksekliğine sahip olup farklı çekicilerde de kullanılabilmektedir. Bu sayede müşterimiz, operasyonlarında esneklik ve verimlilik sağlayabilecektir. dedi. Acar, Treylerde bulunan patentli K-Fix yük bağlama sistemi sayesinde iş ortağımız, yüklerini güvenli şekilde taşıyabilecektir. Ayrıca aracın şasi ve çelik aksamlarının çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalı oluşu sayesinde araç, 10 yıl pas yürümezlik garantisi altındadır. Element Logistics ile sürdürdüğümüz başarılı iş birliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inancımız tam. ifadelerini kullandı.

Element Lojistik, Filosuna 15 Yeni Tırsan Tenteli Aracı Ekledi

Bültene Abone Olun

Lojistik sektör haberlerine ilk önce ulaşmak için bültenimize abone olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

intralojistik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!