Dünya Kimya Devi Alışan’a Çifte Ödül

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kimya sektörünün lider firmalarından Dow tarafından her yıl lojistik sektöründeki iş ortaklarının Güvenlik, Hizmet, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik alanlarındaki çalışmalarını ve katkılarını değerlendirdiği 4STAR etkinliği Belçika’nın Antwerp şehrinde gerçekleşti. Söz konusu etkinlikte, Alışan Lojistik dördüncü defa Depolama ve Nakliye Operasyonları kategorilerinde altın ödüle layık görüldü.

Alışan Lojistik CEO’su Damla Alışan’ın Açıklamaları

Ödül törenine katılan Alışan Lojistik CEO’su Damla Alışan, “4STAR Hizmet Ödülleri’nde dördüncü defa altın madalyanın sahibi olduk. Biliyorsunuz geçtiğimiz yıl güçlerimizi birleştirdiğimiz PSA BDP ile heyecan verici bir dönüşüm yolculuğuna çıktık. Bugün burada bu yolculuğun ilk ödülünü beraber almanın sevinç ve gururunu taşıyoruz. Son 3 yıldır hız verdiğimiz depo yatırımlarımız ve müşteri odaklı nakliye operasyonlarımızla bizi ödüle layık gören kıymetli iş ortağımız Dow’a çok teşekkür ederiz. Kimyasal madde lojistiğindeki uzmanlığımızın yanı sıra iyi bir kurumsal vatandaş olma yolundaki çabalarımızın takdir ediliyor olması gurur ve mutluluk veriyor” dedi.

Women in Logistics-EU/ Lojistikte Kadın-AB Konsorsiyumu

Damla Alışan, ödül töreninin bir gün öncesinde, Avrupa Kimyasal Taşıma Derneği (ECTA) öncülüğünde kurulan ve Dow’un 100’den fazla kimya lojistiği paydaşını ağırladığı “Women in Logistics-EU / Lojistikte Kadın-AB” konsorsiyumunun tanıtım toplantısına da katıldı. Söz konusu etkinlikte kendi yaşam öyküsünden yola çıkarak hazırladığı “Türk Lojistik Sektöründe Kadın Olmak” temalı bir de sunum yapan Alışan, PSA International Grup bünyesinde yer alan Alışan Lojistik tarafından geliştirilen çeşitlilik ve cinsiyet eşitliği stratejilerinin kurum kültürüne olumlu katkılarına ve bu stratejilerin markalarına kattığı değerlere değindi.

Cinsiyet Eşitliğini Teşvik

Cinsiyet Eşitliğini Teşvik

Damla Alışan ayrıca, kurulan bu konsorsiyumun Avrupa Birliği sınırları içinde kimya lojistiği uzmanlığı taşıyan şirketler içinde kadın-erkek eşitliğini teşvik etmek için çok önemli olduğuna dikkat çekti.

Dünya Kimya Devi Alışan’a Çifte Ödül

Bültene Abone Olun

Lojistik sektör haberlerine ilk önce ulaşmak için bültenimize abone olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

intralojistik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!