DepOrtak: Dijital Depolama Sektöründe Yenilikçi Çözümler

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DepOrtak, 6 trilyon doları aşan e-ticaret sektöründe depolamayı platform tabanlı teknoloji çağına taşıyor. Türkiye’nin dijital depocusu olan DepOrtak, depolama sektörüne büyük değer katıyor ve son kilometre depolamanın önünü açacak teknolojileri sunuyor. Platform, 2023 yılında hizmete girerek sadece Türkiye’de değil dünya genelinde depolama alanında fark yaratmayı hedefliyor.

Yapay Zeka Destekli Teknolojilerle Depolama Alanları

Yapay Zeka Destekli Teknolojilerle Depolama Alanları

DepOrtak, yapay zeka destekli teknolojilere sahip olarak dünyanın her yerinden standartlara uygun depolama alanlarına erişimi kolaylaştırıyor. Mobil cihazlardan, evden veya işyerinden depolama alanlarına ulaşmak mümkün hale geliyor. Avrupa’da da etkili olması hedeflenen DepOrtak, süreçleri uçtan uca gerçek zamanlı olarak yönetebilme imkanı sunuyor.

Ezber Bozan Teknolojilerle Değer Katma

DepOrtak kurucu ortağı Oruç Kaya, DepOrtak’ın klasik perakendecilere ve e-ticaret liderlerine değer kattığını belirtti. Global markalara ve üreticilere en uygun koşullarda depolama imkanı sağlayan platform, dijital depolama süreçlerini kolaylaştırıyor. Kaya, DepOrtak’ın dijital depolama süreçlerini uçtan uca yöneten bir yapıya sahip olduğunu vurguladı.

Lojistik Yönetiminde Dijital Dönüşüm

Türkiye’nin en büyük dijital lojistik platformu olan Tırport, artırılmış zeka destekli teknolojileri mobilite gücü ile bir araya getirerek lojistik yönetimini dijitalleştiriyor. Gerçek zamanlı, konum tabanlı teknolojiler ve optimizasyon gücüyle lojistik süreçlerin yönetimi verimli ve sürdürülebilir hale getiriliyor.

Lojistiğin ve depolamanın dijitalleşme ile kökten dönüştüğünü belirten Tırport ve DepOrtak kurucu ortağı Dr. Akın Arslan, sektördeki yenilikçi yaklaşımlarını sürdüreceklerini ifade etti.

DepOrtak: Dijital Depolama Sektöründe Yenilikçi Çözümler

Bültene Abone Olun

Lojistik sektör haberlerine ilk önce ulaşmak için bültenimize abone olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

intralojistik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!