DB Schenker ve Sağlık Lojistiği

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DB Schenker, ilaç tedarik zincirlerinde ürün bütünlüğünü ve kalitesini koruma taahhüdünü sağlamlaştırmaya devam ediyor. 157 istasyonu için GDP standartlarına uygunluk sertifikası alarak önemli bir kilometre taşına ulaştı.

DB SCHENKER | life+ Ürün Portföyü

DB SCHENKER | life+ ürün portföyü, Amerika, Avrupa ve Asya’daki global tıbbi mal ticaretini kapsayarak en önemli pazarlarda konumunu güçlendirdi. Dünya sağlık lojistiğinin %80’ini kapsayan DB Schenker, küresel farmasötik endüstrisinin değişen ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilir bir konumda ilerlemeye devam ediyor.

İyi Dağıtım Uygulaması ve Sağlık Kalite Yönetim Sistemi

DB Schenker, İyi Dağıtım Uygulaması ile farmasötik ürünlerin bütünlüğünü ve kalitesini tedarik zinciri sürecinin tamamında korur. Global Sağlık Kalite Yönetim Sistemi, AB ve DSÖ tarafından belirlenen İyi Dağıtım Uygulamaları standartlarına uygunluğu taahhüt eder.

GDP Sertifikasyon Süreci

DB Schenker’in sertifikasyon sürecindeki ilk hedefi, tüm taşıma modları için geçerli bir global standardı tanımlamaktır. Kapsamlı sertifikasyon, işlemlerin, altyapının ve personelin farmasötik endüstrisinin gereksinimlerine uygun olduğundan emin olunmasını sağlar.

Yeniden Denetim ve Kalite Güvencesi

Bir istasyon sertifikayı aldıktan sonra, sürekli ölçülen KPI’larla risk tabanlı bir yeniden denetim gerçekleştirilir. Bu süreç, en yüksek kalite standartlarının korunduğundan emin olmak için düzenli aralıklarla tekrarlanır.

DB Schenker ve Sağlık Lojistiği

Bültene Abone Olun

Lojistik sektör haberlerine ilk önce ulaşmak için bültenimize abone olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

intralojistik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!