Ares Logistics, IVECO S-WAY Çekicilerine Yatırım Yaptı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye merkezli uluslararası lojistik şirketi Ares Logistics, Fransa, İspanya, Portekiz, Romanya ve Kuzey Afrika gibi geniş bir coğrafyada hizmet vermektedir. Şirket, hizmet ağını genişletmek ve operasyonel yetkinliğini güçlendirmek amacıyla IVECO S-WAY çekicilerine yatırım yapmaya başladı.

İlk etapta 50 adet IVECO S-WAY çekiciden 11 adedi teslim alındı. Teslim törenine IVECO Group Ağır Vasıta Satış Geliştirme Müdürü Tayfun Fıçıcı, Ares Logistics’in Kurucu Ortakları İdris Hanoğlu ve Engin Kırcı ile GENPAR Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Ayaz ve GENPAR Otomotiv Ağır Vasıta Satış Müdürü Oğuzcan Suvatlar katıldı.

Ares Logistics, yeni araçlarını seçerken yakıt tasarrufu, kabin konforu ve sürüş performansı gibi faktörleri göz önünde bulundurarak IVECO S-WAY çekicilerini tercih etti. Şirketin Kurucu Ortaklarından Engin Kırcı, “Yeni çekicilerimizle taşıma kapasitemizi artırarak müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz.” açıklamasında bulundu.

Ares Logistics, IVECO S-WAY Çekicilerine Yatırım Yaptı

Kuzey Afrika’dan Azerbaycan’a kadar geniş bir coğrafyada faaliyet gösteren Ares Logistics, IVECO S-WAY çekicilerinin yakıt tasarrufu ve sürüş performansı gibi özellikleri nedeniyle tercih edildiğini belirtti.

Ares Logistics, IVECO S-WAY Çekicilerine Yatırım Yaptı

Bültene Abone Olun

Lojistik sektör haberlerine ilk önce ulaşmak için bültenimize abone olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

intralojistik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!