Alışan-Den Hartogh Yeni Tesis Lansmanı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin ilk tanker ve tank konteyner temizleme ortaklığı olarak 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren Alışan-Den Hartogh, Gebze Muallimköy’deki yeni tesisinin lansmanını Alışan Lojistik CEO’su Damla Alışan ve Den Hartogh’s Group Yönetim Direktörü Pieter Den Hartogh’un katılımı ile gerçekleştirdi.

Alışan-Den Hartogh Yeni Tesis Lansmanı

Yeni Tesis Özellikleri

Yeni Tesis Özellikleri

Alışan Den Hartogh’un yeni tesisi, hem serbest hem gümrüklü alanda ISO tank konteyner depolama, elleçleme, ısıtma, tam otomasyonla dolum (aktarma) hizmetlerini sunuyor. Tesis, 25 m3 hacimli, 1000’den fazla dolu tank konteyner depolama kapasitesine sahip olup, ADR normlarına uygunluğu ile çevre açısından dikkat çekiyor.

Açılışta konuşan Alışan Lojistik CEO’su Damla Alışan, Türkiye’deki eksiklikleri düzelten ve AB standartlarını taşıyan bir tesis kurma amacıyla Den Hartogh ile yola çıktıklarını belirtti. Alışan, tesisin çevre dostu ve uluslararası standartlarda kapalı devre ve otomatik sistemlerle hizmet vereceğini vurguladı.

Den Hartogh’s Group Yönetim Direktörü Pieter Den Hartogh ise Türkiye’deki yatırımlarının devam edeceğini ve güvenliği sağlamak için eğitimli insan faktörünün önemine değindi.

Alışan-Den Hartogh Yeni Tesis Lansmanı

Alışan-Den Hartogh Yeni Tesis Lansmanı

Bültene Abone Olun

Lojistik sektör haberlerine ilk önce ulaşmak için bültenimize abone olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

intralojistik ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!